NÁBYTEK

Jsme zakázkové truhlářství a tak Vám nabízíme výrobu nábytku podle Vašich představ. Naši prací je zrealizovat Vaší představu a zároveň dbát na kvalitní provedení, které bude zajišťovat funkčnost daného kusu nábytku. Při výrobě se držíme dřeva a vyrábíme převážně z masivu. Materiály na bázy dřeva jako DTD, LTD, MDF, HDF atd používáme spíše jako doplňkové nebo jako materiál konstrukční nepohledový. Při výrobě jsem schopni zakomponovat do nábytku i tradiční spoje jako jsou ozuby a cinky, svlaky, klíny a další. Ve výrobě a při návrzích se snažíme klást důraz na detail, který ve výdlu tvoři celkový dojem.
 
Zabýváme se výrobou především komod, skříní, kancelářského nábytku, kuchyněk, jidelních stolů, lavic, obkladů a mnoho dalších kusů, které jsou v našich možnostech. 

Pro výrobu požíváme tyto dřeviny: smrk, borovicí, modřín, jasan, pařený buk, dub a americký dub.
 
Před realizací s Vámi zkonzultujeme Váše požadavky a navrhneme řešení s vizualizací projektu, která Vám zajistí, že výrobek bude vyroben přesně podle Vašich představ. Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte se zeptat na vytíženost a přádný termín, či nás rovnou oslovte s konkrétní představou. Pro úvodní konzultaci nám postačí jakýkoliv obrázek Váší představy. 

Díky a Hezký den,
Pavel Körber ml.