Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí všech vnitřních prostor. Masivní dřevěné dveře vyrábíme z masivního rostlého dřeva – nejčastěji z dubu, dále také ze smrku, borovice nebo jasanu. Naše interiérové dveře z Truhlářství Körber vynikají kvalitním zpracováním, díky kterému mají velmi dlouhou životnost.


Typ dřevěných dveří vychází z rámové konstrukce v mnoha různých provedeních a profilacích. Lze vyrobit i repliku stávajících dveří nebo dveře dle Vaší předlohy. S vhodným vyběrem Vám poradíme a prodiskutujeme s Vámi jednotlivé možnosti.

Jako součást dveří vyrábíme i masivní zárubně, které se dle situace dodávají obložkové, rámové nebo fošnové. Dveře a zárubně již obsahují zámek a panty, dle výběru se zvlášť dodává pouze klika, případně prahy.

Interiérové dveře dokážeme dodat a namontovat po cele ČR. 

Kliky a kování?
Kliky ke dveřím používáme a nabízíme od výrobců COBRA a M&T. Jejich produkty lze vybrat z tištěného či online katalogu, který Vám dodáme nebo pak je možné navštívit jednostlivé vzorkové prodejny uvedených dodavatelů. 


Jakto u nás chodí?
V připadě, že by jste zvažovali pořizení dveří o nás, stači nás telefonicky či emailem kontaktovat a my už s Vámi začneme vše řešit.
Nejprve od Vás budeme potřebovat približný desing dveří, které poptáváte a jejich počet s přibližnými rozměry. Hodně nám ulehči práci foto dveří, které se Vám líbí a pak teké pokud je k dispozici tak půdorys nemovitosti.My Vám následně vypracujeme předběžnou cenovou nabídku s termínem dodání a v připadě Vašeho zájmu si již sjednáme schůzku v místě realizace, kde společně probere jednostlivé detaily a dveře si sami zameříme. 
Před zahájením výroby veří Vám zašleme aktualizovanou cenovou nabídku (pokud by během zameření došlo k nějakým změnám) a výrobní dokumentaci k odsouhlasení.

Naše nabídka dveří