Exteriérové dveře

Exteriérové dveře a vstupní dveře

Žádný objekt se neobejde bez kvalitních exteriérových dveří. Dřevěné exteriérové dveře vyrábíme z materiálu o síle 68 mm a 78 mm. Exteriérové dveře vyrábíme ze smrku, borovice, jasanu nebo dubu. Nevyrábíme typ EURO.
Vyrábíme repliky Vašich stávajících dveří a klasické dřevěné venkovní dveře. Díky povrchové úpravě jsou exteriérové dveře z Truhlářství Körber odolné vůči venkovním vlivům a mají dlouhou životnost. Každé dveře řešíme individuálně dle konkrétní situace a požadavků klienta.

Dveře, které vyrábíme lze osadit izolační dvosjkly i trojskly, dřevěné výplně dveří používáme s tepelně a zvukově izolační PUR vložkou. Po obvodu jsou dveře doplněny min 2  obvodovým těsnením, které zabranujě tepelným ztrátám po obvodu dveří. Dveře lze osadit vicebovými zámky, pasivními čepy a dalšími prvky pro zvýsení bezpečnosti.

Každou zakázku a požadavky majitele  řešíme individuálně dle dané situace. 
V rámci zakázek, které podléhají dohledu NPU Vám poskytneme zastoupení v rámci jednání a předložení konstručních a výrobních výkresů k odsouhlasení NPU, tak aby se shodovala se závazným stanoviskem.

V pořípadě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky či emailem, zaslat nám přibližné rozměry s Vaší představou (Obrázek, náčrt) či foto původních dveří kvůli zhotovení repliky. My už Vás následně kontaktujeme a domluvíme se na dalším postupu či doplnění informací z obo stran.